K čemu je dermabraze vhodná:

  • vysoce efektivní ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek
  • vylepšení vzhledu jizviček po akné, pooperačních jizev a strií
  • redukce pigmentových a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
  • ošetření unavené, povadlé pleti, regenerace a omlazení,zlepšení tonu v pokožce
  • ošetření mastné pleti,stažení rozšířených pórůpřípravné ošetření před laserovou a IPL terapií a podkožní injekce do vrásek
Ošetření Před a Po

Jak přístroj funguje:

Pracuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis/pokožky/ pomocí speciálních sterilních diamantových nástavců.

Vakuové sání aplikační koncovky zajistí okamžité odsání odumřelých kožních buněk. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřované oblasti, což vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků, hlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Aplikace ultrazvuku speciálními ultrazvukovými hlavicemi vede k dokonalému zapravení speciálního séra a obnovení tonu kůže.

Ošetření:

Pleť se nejdříve celkově a důkladně odlíčí. Dermabrazí pokožky dojde k odstranění odumřelých buněk. Po tomto pročištění je kůže připravena přijímat účinné látky. Následně se pomocí ultrazvukové hlavice a mechanické masáže zapracuje sérum hluboko do pokožky. Na závěr se na obličej nanese ochranný krém s vyšším ochranným UV faktorem, jako ochranu před slunečním zářením po ošetření. Ošetření trvá přibližně 40minut.

Využití vakuové terapie s diamantovou dermabrazí:

Vakuové ošetření je nejznámějším ošetřením v oblasti krásy.Vakuum dosahuje velmi rychlých a vynikajících výsledků. Vyhlazuje vrásky,urychluje obnovu buněk, redukuje kruhy a váčky pod očima a velice dobře zapracovává účinné látky do pleti.

To nejlepší na závěr, aplikace je neinvazivní a zcela bezbolestná !