• trhání obočí           –    100 Kč
  • barvení obočí        –    150 Kč
  • trhání i barvení    –    200 Kč
  • barvení řas            –     120 Kč
  • odstranění pigmentových skvrn pro obličej                               –  1590 Kč
  • odsranění pigmentových skrvn pro obličej + krk                     – 1790 Kč
  • odstraněná pigmentových skrvn pro obličej + krk + dekolt – 1990 Kč

BARVENÍ OBOČÍ
Jde o dočasné obarvení chloupků obočí a řas, kterým se docílí jejich zvýraznění a upoutání pozornosti. Barva se volí dle barevného typu klientky. Na chloupky obočí používáme nejčastěji světle nebo tmavě hnědou barvu. Na řasy nejlépe černou, ale v poslední době se aktuálně dostává velmi efektní černo-modrá barva.

Doba obarvení vydrží přibližně 4-6 týdnů.

Používáme nedráždivé barvy od španělské firmy Thuya

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ MOŘSKÝM BAHNEM Z IZRAELE

Maska z mořského bahna s vakuovou terapií 60min 890kč

  • Ošetření má skvělé výsledky s problematickou pletí s akné,ekzémy,vrásky,lupénkou

Maska z mořského bahna s vakuovou terapií a diamantovou dermabrazí 90min 1290kč

  • Ošetření má skvělé výsledky s problematickou pletí s akné,ekzémy,vrásky,lupénkou

Černé přírodní bahno z Mrtvého moře, nazývané též “Černý zázrak” obsahuje 26 důležitých minerálů (hořčík, bróm, jód, vápník, sodík, draslík atd.) a stopových prvků ve výjimečné koncentraci. Čistě přírodní produkt se vytvářel tisíce let. Působí uklidňujícím účinkem na celé tělo, obnovuje buněčný metabolismus a regeneruje pokožku. Absorbuje vodu a nečistotu (hloubkové čištění kožních pórů), příznivě účinkuje při lupénce, akné, ekzémech, celulitidě. Lze ho použít na vlasový zábal (zesílení poškozených vlasů), terapeutické zábaly (revmatické problémy, problémy kloubů a svalů, bolesti páteře atd.).

Zábal lze také kombinovat s kavitací na problematické partie jako je třeba celulitida.

PIGMENTOVÉ SKVRNY

iamantová mikradermabraze s aplikací bělícího séra a následové používání séra doma.Sama jsem vyzkoušela a otestovala na sobě,protože s tím mám sama dlouhodobě problémy a výsledky se již dostavili za 14dní jsou viditelné změny.jen je třeba vytrvat.

Procedura probíha nasledovně. Nejdřív se plet očistí a následne provede diamantová mikrodermabraze, která racuje na principu jemného mechanického obrušování epidermis/pokožky/ pomocí speciálních sterilních diamantových nástavců. Vakuové sání aplikační koncovky zajistí okamžité odsání odumřelých kožních buněk. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřované oblasti, což vede zejména v obličeji k potlačení ranních otoků, hlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Aplikace ultrazvuku speciálními ultrazvukovými hlavicemi vede k dokonalému zapravení speciálního séra a obnovení tonu kůže.Pak se provede samotná  vakuová terapie ,která má na práci vpracovat sérum do pokožky a zlepšit její vzhled.

Kosmetické služby si můžete objednat osobně na naší recepci a nebo na také na telefonním čísle 774808350. Pro jakýkoliv dotaz nás neváhejte kontaktovat !