Kdo může podstoupit kavitační liposukci?

Bezbolestná neinvazivní liposukce je vhodná pro zájemce téměř každého věku (18 – 75 let), rovněž nezáleží na pohlaví ani fototypu.

Pro koho není kavitační liposukce vhodná?

Klienti s rakovinou, cukrovkou, epilepsií, vážným onemocněním jater nebo ledvin, srdečními chorobami, cévními poruchami, arterosklerózou, vysokým cholesterolem by neměli tuto léčbu podstoupit. Liposukce je nevhodná také pro zájemce s kardiostimulátorem, hypertenzí, pro těhotné pacientky a osoby užívající léky proti srážlivosti krve.

Je nutné dodržovat speciální režim v průběhu léčby?

Je nezbytné dodržovat zvýšený pitný režim (minimálně 2 litry tekutin denně) před i po ošetření. Vhodná je také vyšší fyzická aktivita. Obojí umožňuje lepší odvádění tuků z těla. Žádná rekonvalescence nutná není.

Jak funguje ultrazvuková liposukce?

Ultrazvuková liposukce rozbije buňky tuku, které se přemění na vodou rozpustný glycerol a volné tukové kyseliny. Kyseliny jsou zpracovány játry a glycerol je využit a absorbován jako zdroj energie. Účinek léčby je tudíž trvalý.

Má tato metoda vedlejší účinky?

Jediný doposud objevený vedlejší účinek je možné zahřátí či zarudnutí kůže, které je ovšem pouze krátkodobé.

Jaké jsou výhody liposukce 3. generace?

Tato metoda je neinvazivní, tudíž při ní není poškozena kůže, je bezbolestná, nevyžaduje zotavování, má trvalé účinky, které se dostavují již po prvním ošetření. Léčba má také příznivý vliv na metabolismus.

Jakých dosáhnu výsledků?

Již po prvním ošetření budou výsledky patrné. Někdy až 6 cm odbouraného tuku v pase! Pro zvýšení efektu je vhodné proceduru několikrát opakovat. To je možné jednou za 10 dní.

Na neinvazivní liposukci se můžete objednat osobně na naší recepci a nebo na také na telefonním čísle 774 808 350.
Pro jakýkoliv dotaz nás neváhejte kontaktovat !