KDO JSME ?

Jsme nový, plně modernizovaný salón krásy v Praze v Karlíně, který se specializuje na ultrazvukovou liposukci stroji VACaVITe  Prestige pro zeštíhlení vaší postavy,  kosmetické zákroky a prodlužování řas metodou Luxus Lashes. Přijďte i Vy navštívit Salón Pandora – nový salón krásy, zdraví a odpočinku… Těšíme se na Vás !

KRÁTKÉ SLOVO MAJITELKY SALONU

Zdravím všechny co chtějí pomoc v kosmetické oblasti a efektivně zhubnout.

Jmenuji se Žaneta jsem ročník 1985, kosmetikou se zabývám již řadu let a od roku 2011, moji specializací je hubnutí pomocí liposukce 3. generace, řešení problémů s pletí a prodlužování řas. Vše jsem dlouho zkoušela na sobě a efektem bylo z 80kg na 52kg. Nemůžete propagovat něco, když  si nejste jisti, že to skutečně funguje a pomáhá. Prošlo mi rukama spoustu strojů a nic nemělo tak účinný efekt jako Vac a Vite Prestige.

Salon by se měl propagovat značkou stroje, pokud stroj je kvalitní nikdy jen neskrývá, ale spoustu lidí tomu nerozumí. Nejlepší je si vyhledat značku stroje a následně se podívat na internet a recenze. V mém salonu používám pouze nejkvalitnější přístroj od německého výrobce Vac a Vite Prestige.

Můj problém spočíval v tom, že se mi dlouhodobě nedařilo shodit. Vše jsem si prostudovala a vyzkoušela a teprve přístroj Vac a Vite Prestige mi přinesl dlouhodobě výsledky v redukci nadváhy. Mé dlouhodobé zkušenosti a postřehy s hubnutím Vám ráda poradím při první návštěvě. Hubnutí není jen o dietě,

je to o více faktorech, jako je skladba jídla, stroje na hubnutí, urychlí to a nakopne hubnutí” a určitě i cvičení. Samotná kavitace pomáhá nejen silnějším, ale i hubeným lidem s menším „špíčkem“ na bříšku. Tuky co hubeným nejdou shodit postačí cca 3-4 kúry. Já sama jsem doladila pouze kavitací nedokonalosti bez cvičení.

Budu se těšit na Vaši návštěvu.

Vaše Žaneta