Prodlužujeme řasy metodu Luxus Lasches, která jako jediná metoda na trhu co opravdu vydrží!

Bezvýhradně přirozený vzhled se provádí metodou lepením řasy na řasu. Oproti jiným metodám, patentované lepidlo obsahuje také silikon a je tudíž i po zaschnutí vysoce elastické. V praxi to znamená, že nedochází k jeho zatvrzení do křehkosti a následnému rozlomení při náhodném ohybu řasy či neopatrném promnutí očí. Toto lepidlo vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce, lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje tak přísná zdravotní kriteria, což mnohá levná lepidla dovážená z Asie nesplňují a mnohdy obsahují také látky, které by mohly citlivou oblast očí poškodit.

PŘIJĎTE SI SI KVALITU VYZKOUŠET NA VLASTNÍ KŮŽI !

Na výběr ze 2 druhů řas:

  • NORKOVÉ
  • HEDVÁBNÉ

K dispozici různé délky a tlouštky řas už žádné používání řasenky k docílení dlouhých řas.
S řasami Luxus Lashes se dá plavat,chodit do sauny,sportovat bez omezení.
Vydrží až 2 měsíce, možno prodloužit doplňováním ,doporučená doba doplnění je po 3-4 týdnech záleží na růstu řas každého člověka,protože s vypadnutím vaší vlastní řasy vám upadne i řasa prodloužená. Pokud docházíte na pravidelné doplnování řasy vydrží trvale.

Oproti jiným metodám, patentované lepidlo obsahuje také silikon a je tudíž i po zaschnutí vysoce elastické. V praxi to znamená, že nedochází k jeho zatvrzení do křehkosti a následnému rozlomení při náhodném ohybu řasy či neopatrném promnutí očí. Toto lepidlo vydrží oproti konkurenci skutečně až dva měsíce, lepidlo je navíc vyráběné a schválené k používání v Evropské Unii a splňuje tak přísná zdravotní kriteria, což mnohá levná lepidla dovážená z Asie nesplňují a mnohdy obsahují také látky, které by mohly citlivou oblast očí poškodit.

Na výběr je z několika typů délek i tlouštky řas.

Prodlužení řas je zcela bezbolestné a trvá mezi cca 1 až 2 hodiny, podle množství aplikovaných řas. Prodlužování řas vypadá tak, že uvolněně ležíte se zavřenýma očima na kosmetickém lehátku.

Při pravidelném doplňování můžou byt nošeny dlouhodobě. LuxusLashes díky patentovanému elastickému lepidlu vydrží stejně dlouho jako řasy vlastní (vaše pravé), které v normálním cyklu po 3 měsících opadnou a průběžně se obnovují.

K dispozici vlastní řada přípravků s péčí pro prodloužení efektu krásných řas. Tyto přípravky je možno zakoupit přímo v salonu.

Prodloužení řas si můžete objednat osobně na naší recepci a nebo na také na telefonním čísle 774 808 350.

Pro jakýkoliv dotaz nás neváhejte kontaktovat !